Svadba/ Party

MAKRÓNKY AKO MENOVKY

Makrónky ako menovky na Vašom slávnostnom stole spĺňajú hneď 2 účely, sú darčekom i menovkou zároveň.

MAKRÓNKOVÁ VEŽA

Skombinujte farbu i príchute a vytvorte svoju jedinečnú narodeninovú tortu v podobe makrónkovej veže, tzv. piéce monteé de macarons. Makrónky jednoducho umiestnite na etažér, ktorý je veľmi variabilný a jeho montáž je viac než jednoduchá.

 

Použiť môžete práve toľko poschodí, aby veža spĺňala Vašu predstavu, Makrónkovú vežu môžete navyše dozdobiť kvetmi, stuhami i najrôznejšími dekoráciami

Možnosť zapožičania etažéru:

Maximálny počet poschodí je desať, ale už pri použití štyroch poschodí vytvoríte krásny pyramídový efekt.

• požičovné 10€

• plus vratná kaucia 30€

MAKRÓNKY AKO DARČEK

Svadobné darčeky pre hostí sa stali samozrejmosťou už aj u nás, na Slovensku. Potešte svojich hostí sladkými výnimočnými makrónkami Drobný makrónkový darček s menom a dátumom Vašej svadby, alebo slovíčkom ,,ďakujeme“ je veľmi osobným darčekom, ktorý iste poteší každého z Vašich hostí. Balenie i samotné makrónky sa dajú prispôsobiť farebnému konceptu i celkovému štýlu svadby/oslavy tak, aby bola Vaša udalosť dokonalá.

Darčeky sú vhodné aj pre hostí na ples, či oslavu.

Makrónkové lízatká

Makrónky si môžete vybrať podľa Vami preferovanej farby a príchute. Makrónka je na paličke, zabalená v priesvitnom celofáne a previazaná stužkou, ktorú tiež samozrejme prispôsobíme Vášmu želaniu.