Svadba/ Party

MAKRÓNKY AKO MENOVKY

Makrónky ako menovky na Vašom slávnostnom stole spĺňajú hneď 2 účely, sú darčekom i menovkou zároveň.

MAKRÓNKOVÁ VEŽA

Skombinujte farbu i príchute a vytvorte svoju jedinečnú narodeninovú tortu v podobe makrónkovej veže, tzv. piéce monteé de macarons. Makrónky jednoducho umiestnite na etažér, ktorý je veľmi variabilný a jeho montáž je viac než jednoduchá.

 

Použiť môžete práve toľko poschodí, aby veža spĺňala Vašu predstavu, Makrónkovú vežu môžete navyše dozdobiť kvetmi, stuhami i najrôznejšími dekoráciami

Možnosť zapožičania etažéru:

Maximálny počet poschodí je desať, ale už pri použití štyroch poschodí vytvoríte krásny pyramídový efekt.

• požičovné 10€

• plus vratná kaucia 30€

MAKRÓNKY AKO DARČEK

Svadobné darčeky pre hostí sa stali samozrejmosťou už aj u nás, na Slovensku. Potešte svojich hostí sladkými výnimočnými makrónkami Drobný makrónkový darček s menom a dátumom Vašej svadby, alebo slovíčkom ,,ďakujeme“ je veľmi osobným darčekom, ktorý iste poteší každého z Vašich hostí. Balenie i samotné makrónky sa dajú prispôsobiť farebnému konceptu i celkovému štýlu svadby/oslavy tak, aby bola Vaša udalosť dokonalá.

Darčeky sú vhodné aj pre hostí na ples, či oslavu.

Svadobné torty

Najdôležitejšou sladkosťou na svadobnej hostine je jednoznačne svadobná torta. Svadobná torta má podľa tradície priniesť novomanželom, i svadobným hosťom do života šťastie. V galérií nájdete zopár tortičiek na inšpiráciu, môžete sa nimi inšpirovať, avšak každá jedna svadba je jedinečná a tak musí byť jedinečná i svadobná tortička.